Minerva High captured top honors in the Southeastern Med/Sports Med Orthopedic Services Cambridge Wrestling Invitational on Saturday.

The Lions finished with a 194-point total while Sheridan was the runner-up with 191.5 points.

West Holmes finished third (162.5) followed by Canal Fulton NorthWest (162), Beaver Local (158), Licking Valley (124.5), Chippewa (121.5), Morgan (119), Belpre (113), Cambridge (101), Indian Valley (91.5), Harrison Central (61), Canal Winchester (58), Meadowbrook (41), Marietta (40) and Waterford (37.5).

Here's a look at the top four finishers in each weight class:

106 - 1. Cole Woods (West Holmes); 2. Anthony Heavilin (Harrison Central); 3. Joshua Hrusch (Minerva); 4. Jack Dawson (Beaver Local).

113 - 1. Josh Henderson (Beaver Local); 2. Josiah Allison (West Holmes); 3. Brandon White (Harrison Central); 4. Mitchell Giffin (Indian Valley).

120 - 1. Justin Campbell (Minerva); 2. Ethan Kehn (Sheridan); 3. Jason Keyes (Beaver Local); 4. Brady Kapper (NorthWest).

126 - 1. Nate Smith (Minerva); 2. Jarad Patterson (Meadowbrook); 3. Haden Matheney (Morgan); 4. Josh Waddle (NorthWest).

132 - 1. Ron Foster (Beaver Local); 2. Manny Tullius (Belpre); 3. Austin Lang (Waterford); 4. Dresden Korns (Indian Valley).

138 - 1. Justin Smith (NorthWest); 2. Cayne Bennett (Sheridan); 3. Daniel Hasson (Beaver Local); 4. Daniel Law (Belpre).

145 - 1. Max Rohskopf (West Holmes); 2. Kyle Harris (NorthWest); 3. Dalton Hartshorn (Minerva); 4. Drew Stebelton (Sheridan).

152 - 1. Matt Oakes (NorthWest); 2. Logan Hickenbottom (Cambridge); 3. Garrett Robinson (Licking Valley); 4. Ethan Wiggers (Belpre).

160 - 1. Sawyer Leppla (Cambridge); 2. Chuck Morelan (Chippewa); 3. Kaleb Driggs (Morgan); 4. Matt Schlegel (West Holmes).

170 - 1. John Lutes (Minerva); 2. Eric Fox (Cambridge); 3. Daniel Lattanzio (Belpre); 4. Brandon King (NorthWest).

182 - 1. Nate McCown (Licking Valley); 2. R.J. Waugh (Sheridan); 3. James Lutes (Minerva); 4. Will Cogswell (Marietta).

195 - 1. Harrison Hoppel (Minerva); 2. Phil Esienhauer (Chippewa); 3. Darrin Scott (Sheridan); 4. Ben Aponick (Indian Valley).

220 - 1. Max Lacey (Canal Winchester); 2. Devin King (Sheridan); 3. Jamie Barrett (Belpre); 4. Dalton Farrow (Indian Valley).

285 - 1. Zack Srock (Chippewa); 2. Evan Loughman (Sheridan); 3. Tyler Bowman (NorthWest); 4. Malachi Maxwell (Morgan).