Division I/II

First Team

Blake Blair, Dover; Dalton Bolon, Indian Valley; Matt Brillhart, River View; Cory Contini, Dover; Jordan Felgenhauer, Tusky Valley; Erik Lee, Edison; Josh Neer, WestHolmes; Caleb Pasiuk, Carrollton; Charles Reeves, Steubenville; Kade Reynolds, East Liverpool.

Second Team

Chance Cline, West Holmes; Isaac Davidson, East Liverpool; Aaron Foldi, Indian Creek; Dylan Hagan, New Philadelphia; Lucas Herrington, Steubenville; Chase Hilliard, Beaver Local; Austin Laughlin, Dover; John Marshall, New Philadelphia; Caden McGuire, Indian Valley; Ryan Moffo, Buckeye Local; Skylar Wilkin, Edison.

Honorable Mention

Brandon Anderson, Indian Valley; Joe Cottis, Claymont; Owen Crawford, East Liverpool; Jon Dart, River View; Lane Hartong, Carrolton; Austin Hyndman, Edison; Michael Karl, New Philadelphia; Kristian Knight, Minerva; Tyler McCaulley, Tusky Valley; Tyler Miller, Buckeye Local; Drew Schrock, West Holmes; Evan Snyder, Dover; Greg Wade, Indian Creek; Dionee Wallace-Jones.

Player of the Year

Blake Blair, Dover.

Coach of the Year

Bob Von Kaenel, Dover.

Division III

First Team

Bryce Barbera, Newcomerstown; Sam Gebhardt, Garaway; Austin Kowalski, Harrison Central; Sam Magness, Coshocton; Chad Neisel, Sandy Valley; Josh Werker, Garaway.

Second Team

Ty Hamsher, Garaway; Keith Leindecker, Ridgewood; Bryce Offenberger, Sandy Valley; Conner Rohrig, Coshocton; Cory Yoho, Harrison Central.

Honorable Mention

Darren Finn, Sandy Valley; Zach Gibson, Newcomerstown; Clay Honigford, Garaway; Andrew Mason, Coshocton; Dustin Redish, Harrison Central; Jhett Slusser, Ridgewood.

Player of the Year

Sam Gebhardt, Garaway.

Coach of the Year

Tom Hilgenberg, Coshocton.

Division IV

First Team

Collin Blochlinger, Hiland; Blaze Glenn, Toronto; Mitchell Herron, Tusky Catholic; Mitch Loomis, Malvern; Jaret Majestic, Malvern; Michael Teater, Tusky Catholic.

Second Team

Tony Barber, Steubenville Catholic; Noah Beamer, Conotton Valley; Brennan Coil, Hiland; Henry Malcuit, Strasburg; Alex Milleman, Tusky Catholic; Collen Thomas, Malvern.

Honorable Mention

Brett Bower, Conotton Valley; Austin Fowkes, Steubenville Catholic; Max Fragasse, Tusky Catholic; Eric Miller, Hiland; Zakota Nussbaum, Strasburg; Brevin Thomas, Malvern; Ty West, Toronto.

Player of the Year

Mitchell Herron, Tusky Catholic.

Coach of the Year

Tyrone Miller, Tusky Catholic.